Startlista 2018

OBS! Vill du inte stå med på denna lista, kontakta Henrik på henrik@lowenhamn.se eller 070-756 10 86.

GUM Dam – 18 anmälda

Caroline Karlsson Deloitte Stockholm
Elina Karlsson
Frida Brandt Släkträff Brandt
Hannah Wallman Långviks Löparsällskap
Ingela Spindel Strömstad
Ingrid Fredriksson Team RunforPanzi/Tjejmarathon
Jenna Dodson Göteborg
Klara Alm
Lena Bergstedt Karlsson
Mikaela Wallner
Lisa Ewen Bäl IF
Maria Viberg Stockholm Gerillalöpare
Nina Nilsson Docksta
Paula Kirkegaard Stockholm City Triathlon
Paula Klaveness Rolls-Royce IF
Petra Mårtensson KA3 IF
Ulrika Spindel Strömstad
Åsa Bretz Docksta

GUM Herr – 78 anmälda

Alexander Pettersson Vikingstad
Andreas Herlitz Roma if
Andreas Larsson Team Ankaret
Anton Magnusson CAS
Axel Samuelsson LK TV88
Björn Eklund Gotland Trail Run
Carl Stern SK Jorn
Christian Brandt Släkträff Brandt
Christian Brandt Gotland Trail Run
Daniel Ekelund GTR
Daniel Eklund Malmö
Dino Ilecic Vänersborgs skidklubb
Erik Rankin Visborgs OK
Fredrik Ahnell Team Ankaret
Fredrik Meurling Stockholm
Gabriel Gardell Uppsala
Göran Johanson Bålsta IK
Henrik Löwenhamn Gotland Trail Run
Henrik Nordin Gotland Trail Run
Jakob Bandelin Visby
Jan Östlund Sanda
Jesper Fuhr Puppy
Joachim Carlen Amatör
Joakim Andersson Nacka
Joel Spijk Växjö
Johan Ehrin Gotland Trail Run
Johan Ekström Långviks Löparsällskap
Johan Lindhult Sala
Johan Tegnerud Nynäshamns långdistans klubb
Johannes Hoas Ala
Jonas Engelhardt Adelsö IF
Jonny Edin Gotland Trail Run
Karl Bromö Bingeby Atlet- och Idrottssällskap BAIS
Karl Åsbrink Söderlöparna
Kristian Ekfors Insamlingen 1 kr/km
Lars Gustafsson
Lars Håkan Sandvik Attunda Orientering
Magnus Frank Vaxholm
Magnus Helander GTD Gotland Trail Dancers
Magnus Kjellin Väst Markum Runners
Magnus Lageson Fide Runners
Magnus Lövenklev Mikkeller Running Club
Magnus Möller Umara Sports Club / Stockholm
Markku Pakkanen P 18 IK
Mathias Ljung Falun
Mattias Adman Gotland Trail Run
Mattias Forsblom Visby
Mattias Södergren
Mikael Öhman Gotland Trail Run
Mårten Segnestam Klockgränd runners
Nicklas Malmberg Löparnas vänner
Niclas Kahlbom
Niklas Lind-Brandt Släkträff Brandt
Niklas Olsson Umara sport club
Nisse Palmgren Stockholm Gerillalöpare
Ola Björklund Ludvika
Olof Olofsson Västergarn Pärk
Olov Strandqvist Umara sport clubb
Per Karlsson
Per Nilsson Visby
Per-Magnus Hedén Team Skägglav
Peter Hansen Stockholm
Rafael Myncke GTR – Uppsala Chapter
Richard Löwenborg P18 IK
Rickard Hillebrink Stockholm gerillalöpare
Robert Kron
Sebastian Pokorny Uptown Runners Club
Staffan Appelgren Majornas IK
Staffan Jansson Pallar Inte IF
Stefan Ehrin Hemlingby LK
Stefan Olofsson Stockholm
Thomas Estrin Bingeby Atlet- och Idrottssällskap BAIS
Thomas Kirkegaard Bromma
Tobbe Stenbom Västmarkum Runners
Tobias Malmros GTR
Tony Lobb Lonesome Runners
Torbjörn Söderman Gotland Slow Runners
Trygve Jensen

Halv-GUM Dam – 14 anmälda

Anna Lundén Lonesome Runners
Annicka Istemo Vallsta SK
Eleonor Brandt Hjertsted Linköping
Eva Brandt Släkträff Brandt
Fie Broker-Bulling Gotland
Ida Hamilton Hällekis
Linda Larsson Lummelunda
Linda Sjökvist Vikingstad
Liselott Silwer Team Nordic Trail
Malin Bergner Stockholm
Pernilla Hulth Norra Sorunda
Pia Fredin
Sarah Kullgren Ekerö
Ulrika Pettersson Visby

Halv-GUM Herr – 7 anmälda

Andreas Sundvall Gotland Kiteförening
Dennis Bryntse
Fredrik Ohlsson Visborgs OK
Mikael Wistrand Gotland Slow Runners
Roger Andersson Projekt Forrest Gump
Roger Tjernström IF Skansen
Tomas Brandt Släkträff Brandt

Eventuella felstavningar, tillägg, ändringar i denna lista, maila henrik@lowenhamn.se